TR  |  EN

Duyurular - Ereğli Agrosan'dan Haberler

Ereğli Agrosan kapasitesini artırıyor!

19 Ocak 2017
Ereğli Agrosan müşteri isteklerini karşılayabilmek adına yapmış olduğu ilk kapasite arttırımının ardından kapasitesini 10 kat daha arttırmak için yeni kurutucu yatırımını tamamladı. Yeni kurutucu Mayıs ayında tam kapasiteyle devreye alınacak.

Ereğli Agrosan ile ilgili yanlış bilgilendirme hakkında

18 Ekim 2016
Aronya meyvesi fidanı satışı yapan bazı web sayfalarında Ereğli Agrosan’ın Türkiye'de üretilen aronia meyvesinin tamamını almayı garanti ettiği yönünde asılsız haberler yapılmaktadır. Bu asılsız haberlere itibar edilmemesini rica ederiz.

Ereğli Agrosan Kapasitesini Artırıyor!

27 Eylül 2016

Ereğli Agrosan müşteri isteklerini karşılayabilmek adına yapmış olduğu ilk kapasite arttırımını ikinci kurutucunun devreye alınması ile tamamladı ve kapasitesini iki katına çıkardı.

Ar-Ge’den Kanada Ziyareti

16 May 2016

Sürekli gelişim ve iyileştirmeyi temel ilkesi olarak tanımlayan Ereğli Agrosan’ın ar-ge ekibi yeni ürün geliştirmek ve mevcut ürünleri iyileştirmek amacıyla teknoloji partnerimizin Kanada tesisine ziyarette bulundu.

Ereğli Yatırımı Daha da Büyüyor

04 Mart 2016
Yakın zamanda yatırımı planlanan Ereğli fabrikamız için Ereğli-Organize sanayideki mevcut arazimiz yapılan ilave yatırımla 31.000m2 'e çıkmıştır.

Ar-Ge Çalışmaları

01 Mart 2016

Ar-Ge Laboratuvarımızda çalışmalarımız hızla ilerlemektedir. Doğal gıda boyalarının eldesi ile alakalı yürütmekte olduğumuz projelerin yanı sıra patentli, inovatif kurutma teknolojisinin sunmuş olduğu imkânlar ile tamamen yenilikçi ürünlerin eldesi üzerindeki çalışmalarımız hız almaktadır.

EREĞLİ AGROSAN Doğal Ürünler ve Türevleri Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş.

   Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Sağlam Fikir Sk. Kelebek Çıkmazı No: 3/3A
Şişli - İstanbul TÜRKİYE

   +90 212 212 3103                                          info [@] eregliagrosan.com

   +90 212 212 3106                                          Linkedin