TR  |  EN

Uygulama Alanları

 
 

 

    
 
 
yiyece icecek 3Yiyecek ve İçecek
 

yiyecek icecek2Son dönemde gıda ve içecek endüstrisinde doğal ve sağlıklı ürün tüketimine eğilim gitgide artmaktadır. Tüketici artan bilinç ile birlikte içeriğini bildiği sağlıklı ürünlere yönelirken, özgün tat ve renk uyumundan da ödün vermek istememektedir. Oluşan talep sektörü oldukça zorlamaktadır. Ereğli Agrosan bu noktada çözüm ortağı olarak atıştırmalık, şekerleme, fırıncılık ürünleri, et ürünleri, çorba, sos, bebek maması, süt ürünleri, yağ/margarin ürünleri ve içecek sanayilerine uzmanlığı ve teknolojik yatırımları doğrultusunda hizmet verecektir.yiyece icecek 1

yiyecek icecek 2

 

 

 
  

 

 

 

 

    
 
 
Kişisel Bakım
 

kisisel bakim 3Günümüzde kozmetik sektörü kimyasal ürünlerin çokça kullanıldığı sektörlerin başında gelmektedir. Yapılan uzun soluklu araştırmalar göstermiştir ki deri yoluyla emilen ağır metaller, toksik maddeler, alerjenler gibi kimyasallar vücutta birikim yapabilmekte ve uzun vadede kalıcı ve geri dönülemez hasarlara sebep olabilmektedir. Bu bilgiler ışığında gelişen toplumsal bilinç doğal ürünlerden elde edilen hammaddelerin kullanıldığı kişisel bakım ürünlerine yönelimi her geçen gün arttırmaktadır.

kisisel bakimEreğli Agrosan, kişisel bakım sektörünün bu doğrultudaki ihtiyaçlarına, üretmeyi planladığı doğal boya, uçucu yağ, bitki özütleri, bitkisel yağlar gibi %100 doğal hammaddeler sağlayarak çözüm ortağı olacaktır.

 

 
  

 

 

 

    
 
 
 

 

Sağlık
 

saglik 1

Yoğun, hızlı ve stresli yaşamın kaçınılmaz olduğu günümüzde insanlar sağlıklı bir şekilde beslenememekte fakat kaliteli yaşam standardından da taviz vermek istememektedirler. Bunun bir sonucu olarak, nutrasötikler ve besin takviyeleri ile bu açığı dengeleme önem kazanmaktadır.

Doğal antioksidan, flavonoid ve polifenoller gibi bileşenleri içeren özütler sıvı veya toz halde temin edilebildiği gibi nutrasötik ve besin takviyesi olarak tablet, kapsül, yumuşak jel gibi farklı formlarda da bulunabilmektedir. Ereğli Agrosan, sağlık sektörüne bu alanda %100 doğal özütler sağlayacaktır.“Besinler ilacınız, ilacınız besinler olsun.”
Hipokrat

 

 
  

 

 
 
 

 

    
 
 
diger
 
 
Diğer
 

Ereğli Agrosan’ın üretimini yapacağı ürünlerin yiyecek içecek, kişisel bakım ve sağlık sektörlerinin yanı sıra boya ve yem sanayi gibi çok farklı alanlarda da kullanımına rastlanmaktadır.

 

 
 
  

 

 

EREĞLİ AGROSAN Doğal Ürünler ve Türevleri Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş.

   Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Sağlam Fikir Sk. Kelebek Çıkmazı No: 3/3A
Şişli - İstanbul TÜRKİYE

   +90 212 212 3103                                          info [@] eregliagrosan.com

   +90 212 212 3106                                          Linkedin